Přeskočit na obsah
Domů » Internet, Lan a Wi-Fi sítě

Internet, Lan a Wi-Fi sítě

  Problém s internetem

  Hledáte nejlepší a zároveň nepředražené připojení k internetu? Nevíte jaký tarif je pro Vás vhodný? Máte sice kvalitní připojení, ale vaše zařízení má stále s připojením problém?

  Zavolejte nebo napište a dáme to do pořádku.

  Vyhledám nejlepšího poskytovatele internetu. Zařídím přípojku, případné potřebné komponenty a nastavení. Dotáhnu kabel ke všem Vašim zařízením nebo vyřeším pokrytí Wi-Fi signálem.

  Většina uživatelů internetu si myslí, že pokud si zřídí přípojku k internetu, tak pokrytí domácnosti nebo pracoviště musí řešit jen se sjednaným poskytovatelem. Ale to vůbec není pravda. Poskytovatel vám dá pouze jedno, pokud možno to nejdražší, zařízení a více se o nic nestará. Pokud mu zavoláte, že vám Wi-Fi signál nedosáhne do všech prostor, prodá Vám jen dražší zařízení. Seriózní Vám vysvětlí, že jejich služby končí jejich routerem a více už je ve Vaší režii.

  A proto jsem zde. Poskytuji komplexní služby v oblasti síťových technologií, které vám umožní plně využít výhod internetu.

  Mé služby zahrnují:

  Návrh a instalace LAN a Wi-Fi sítí: Pomohu vám navrhnout a implementovat síťové řešení přesně podle vašich potřeb a požadavků. Od malých domácích sítí až po střední firemní infrastruktury.

  Optimalizace a rozšíření Wi-Fi signálu: Pokud máte problémy s dosahem Wi-Fi signálu nebo pomalým připojením, přináším řešení. Pomohu vám optimalizovat vaši Wi-Fi síť a rozšířit její pokrytí tam, kde potřebujete.

  Servis a údržba internetového připojení: Poskytuji rychlé a efektivní servisní služby. Zajistím, že Váš internet bude fungovat bezproblémově.

  Přenechte mě Vaše starosti s internetem, abyste se mohli plně soustředit na své aktivity. Zavolejte a já Vám pomůžu dosáhnout stabilního a výkonného internetového připojení.