Přeskočit na obsah
Domů » Kamerové a zabezpečovací systémy

Kamerové a zabezpečovací systémy

  ZABEZPEČTE SI SVŮJ DOMOV

  Nejprodávanějším kamerovým systémem Hikvision.

  Hikvision je jeden z největších světových výrobců kamerových, vstupních a zabezpečovacích systémů na světě. Poskytuje širokou nabídku kamer a jako jeden z mála nejen v bílém, ale i v černém provedení. Od malých vnitřních kamer až po PTZ kamery hlídající velké prostory.
  Konec je nepřehledným černobílým nočním záběrům. S kamerami ColorVu a nočním bílým přísvitem budete mít noční záběry téměř jako ve dne.

  Nabízím řešení od jedné kamery až po kompletní zabezpečení celé domácnosti včetně systému AX Pro.

  Zabezpečovací systém AX Pro Hikvision

  AX Pro je prvotřídní bezdrátový zabezpečovací systém Hikvision pro obytné i komerční prostory.
  Velký dosah čidel bez nutnosti tažení kabelů a s vydrží baterií až 5 let, řeší zabezpečení i v kompletně zařízených budovách.

  V kombinaci s kamerovým systémem a uživatelským SW, který je společný pro všechny dodávané technologie, se systém Hikvision stává jedním z nejlepších řešení pro zabezpečení vašeho majetku. Výrazně tak zjednodušuje jejich ovládání.

  S českým alarmem JABLOTRON 100+

  Zabezpečovací systém Jablotron

  Proměňte svůj byt, dům nebo firmu v bezpečné místo a zažijte pocit opravdového klidu. Alarm JABLOTRON 100+ kompletně ochrání váš objekt a umí také rozsvítit světla, otevírat garážová vrata, závoru, ovládat žaluzie nebo například spustit zavlažování. A to i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON. Navíc ho můžete připojit na bezpečnostní centrum.

  Nabízím instalaci a servis tohoto českého alarmu s třicetiletou zkušeností. Jako jeden z mála vyhovuje všem požadavkům normy ČSN EN 50131-1 a doporučení České asociace pojišťoven pro stupeň zabezpečení úrovně 1 a 2.