Přeskočit na obsah
Domů » E-shopy a prezentační weby

E-shopy a prezentační weby

  Navštívili jste mé stránky, předpokládám tedy, že začínáte uvažovat o své prezentaci na internetu nebo prodejem zboží.
  Pokud Vám mohu poradit, nechoďte do nejlevnějších řešení. Většinou u toho strávíte mnoho času, než se daný systém naučíte a stejně časem poznáte, jak jsou nedokonalé a omezené. Na druhou stranu, ze začátku není určitě potřeba ani drahý systém na míru. Někdy stačí jen malá investice a můžete mít bezpečný a jednoduchý web nebo e-shop za velmi krátkou dobu. A nemusíte za něj dávat deseti tisícové částky.

  Pro e-shop doporučuji český Shoptet. Je to nejpoužívanější e‑shopové řešení v České republice a na Slovensku. Napovídá tomu i přes 37 000 instalací. Podle mého názoru má intuitivní administraci a je za přijatelnou cenu. Pokud máte do 100 produktů, tak prodávat můžete již za pár set měsíčně. Jak se budete rozvíjet, máte možnost instalace dalších rozšíření a přizpůsobení se převážně všem Vašim požadavkům. Věřím, že se vše dá zvládnout vlastními silami, ale mohu Vám pomoci se složitějšími věcmi jako například přechodem na vlastní doménu, nastavením některých modulů, úpravou grafiky nebo Vám celý e-shop nachystám od základu.

  Prezentační weby stavím, stejně jako tento web, na CMS WordPress. Je to nejrozšířenější CMS s mnoha možnostmi a pluginy.
  Již ve verzi zdarma máte možnost vybírat z mnoha vzhledů a šablon. A dá se říct, že nic další nemusíte k provozu webu potřebovat. Jediné vaše investice mohou být nákup domény a hosting – adresa a prostor, kde bude Váš web umístěn. Nákup domény bude většinou nutný i u jiných řešení nebo se cena domény projeví v měsíčních platbách.
  Samozřejmostí je možnost nákupu i profesionální šablony nebo úpravy přesně podle vašich požadavků.

  Se vším Vám mohu pomoci.

  Doménu a hosting zřizuji u společnosti Wedos, která nabízí bezkonkurenční ceny a s chodem stránek na jejich hostingu nemám jediný problém. Vše registruji přímo na zákazníka, aby si mohl správu domény a hostingu kdykoliv svěřit někomu jinému.
  Cena domén registrovaných přes společnost Wedos.
  Cena hostingu u společnosti Wedos.

  Pomohu Vám vybrat volnou doménu, zřídit hosting a vše potřebné k provozu webu. Zřídit Vámi požadované mailové schránky. Nainstaluji na hosting systém WordPress a vybereme základní šablonu.
  Zřídit účet u Shoptetu a doménu na něj přesměrovat.
  To vše se dá zvládnout během velmi krátké doby a s minimálními náklady.

  Pro náročnější zakoupíme vybranou profesionální šablonu, nainstalujeme potřebná rozšíření nebo vše upravíme přímo podle vašeho přání.